Rezopal – Traffolyte Etiket

Rezopal – Traffolyte Etiket

Rezopal etiketler, avrupa menşei malzemelerdir kat kat renk katmanlarından oluşmaktadır, lazer kazıma veya cnc pantoğraf ile de kazıma işlemi yapılabilmektedir, kazıma işlemi sonucunda yüzey deki renk kazınır ve alt da bulunan renk ortaya çıkar yazdırma işlemi bu şekilde yapılmaktadır, standart birçok renk seçeneği mevcuttur, genelde elektrik panolarında etiketleme, makine üzeri talimat ve sembol etiketlerinde, tekne, yat, gemi tüm bilgilendirme etiketlerinde, otomotiv sektöründe v.s. her alanda kullanılmaktadır.

Kazıma plakaları çift katmanlı plastik levhalardır. Bu plakalar lazer veya mekanik kazıma yöntemleri ile kazınabilir. Kazıma işlemi ile beraber ilk katman aşındırılır ve alt katmanda bulunan ikinci renge ulaşılır. Böylece çift renkli bir görünüm elde edilir.

Kazıma plakaları; markalama, etiket, güvenlik ve ikaz levhaları, yönlendirmeler, plaket, şilt, ödül ürünleri, yaka isimlikleri, tabela ve dekorasyon gibi farklı uygulamalarda kullanılır.

Gemi ve tekne etiketleri olarak geniş çaplı kullanılmaktadır, plastik acrilic malzeme üzerine yüksek çözünürlüklü lazer markalama şeklinde istenilen yazı veya logo çalışması yapılabilir. Gemi kumanda panellerinde ve tüm bilgilendirme panolarında kullanılmaktadır. Gemi etiketi olarak istenilen renk ve şekilde yapılabilir.

Malzeme Özellikleri

Malzeme             : UV dayanıklı Microyüzey akrilik
Görünüm           : Mat – yansımasız.
Kullanım alanı  : Yaka kartı , yönlendirme levhası,   tabela, ödül , plaket v.b. pek çok uygulama
Ebat                     : 610 mm x 1238 mm
Kalınlık:              : 0.5 mm / 0,8 mm / 1,6 mm.
İşleme şekli       : Lazer veya pantograf kazıma ve kesime uygun